Bez kategorii

Maść na blizny po trądziku

Bardzo często po zakończonej walce z trądzikiem pozostają nam defekty pozostawione po nim. Jak się okazuje często ta walka jest trudniejsza niż z samymi „pryszczami”.

Doskonałym sposobem na leczenie cery trądzikowej jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je! 

Na rynku dostępnych jest kilka sposobów na blizny pozostawione po trądziku, jednak rzadko udaje się całkowicie je zlikwidować. Skutek leczenia zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar i rodzaj rany, część ciała na której występuje. Czasem takie blizny same zanikają, ale nie znikają całkowicie. Gabinety chirurgii plastycznej i dermatologiczne proponują różne metody korygowania blizn, ale zabiegi te są dosyć drogie, a ich efekty można ocenić na marne.

Możesz stosować na twarz Cepan – łagodzi dolegliwości związane z bliznami. Najpierw warto przetestować ten krem na małym fragmencie skóry. Jeśli się nie uczulisz, po kilku godzinach możesz śmiało stosować go na całą twarz. Warto też pamiętać, że skóry zarażonej trądzikiem nie należy opalać – może to wywołać powstanie trwałych przebarwień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *