Bez kategorii

Antybiotyki na trądzik

Nie ma jednego, uniwersalnego sposobu na walkę z trądzikiem. Wybór sposobu leczenia zależy przede wszystkim od rodzaju skóry, typu trądziku oraz jego stopnia nasilenia. Skutecznym sposobem na walkę z trądzikiem może być leczenie farmakologiczne, czyli wewnętrznie bądź zewnętrznie stosowanie środków (tabletki, kremy, żele). Na rynku dostępne są również produkty dermokosmetyczne.

Doskonałym sposobem na leczenie cery trądzikowej jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je! 

Przy zmianach trądzikowych powinno się używać łagodnych środków myjących. Bardzo ważna jest pielęgnacja odpowiednimi preparatami, które powinny nawilżać, odżywiać, matować i ograniczać produkcję łoju.

Polecane podczas leczenia produkty to preparaty z pogranicza leku i kosmetyku, które są przebadane i nie kolidują ze stosowanym leczeniem. Preparaty takie można dostać w aptekach lub gabinetach lekarskich.

Następnym sposobem na walkę z trądzikiem są zabiegi kosmetyczne – jest to najskuteczniejsza z metod, ale jednak najdroższa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *