Bez kategorii

Jak wyleczyć trądzik

Trądzik jest chorobą skóry, która występuje przede wszystkim w okresie dojrzewania.

Doskonałym sposobem na leczenie cery trądzikowej jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je! 

Jest kilka sposobów na wyleczenie się, jednak trzeba pamiętać że nie każda metoda jest tak samo skuteczna dla wszystkich. Warto jest stosować środki już wcześniej przetestowane przez np. naszych znajomych by mieć pewność, że nie zostawiają one blizn i przebarwień po „pryszczach”.

Znane są zarówno sposoby na trądzik tak zwane domowe jak i antybiotyki, które można kupić w aptekach. Te pierwsze – sposoby domowe – są na pewno mniej konwencjonalne, ale za to tańsze. Jedną z metod domowych jest chociażby maseczka z drożdży, aspiryny czy stosowanie do mycia twarzy zamiast zwykłej wody z kranu, wody mineralnej.

Te drugie natomiast – antybiotyki kupione w aptece – są droższe, ale za to skuteczniejsze. Na rynku mamy różne antybiotyki, są one często produkowane na bazie roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *